Opinie moich podopiecznych

co o mnie sądzą...

Kamila Kowalczyk
Kamila Kowalczyk
7 Czerwiec 2023
Decyzja o podjeciu współpracy z Trenerem Blażejem Brzezińskim to jedna z najlepszych decyzji w moim biegowym życiu. Współpraca z Trenerem to nie tylko plan na poszczególne jednostki treningowe, ale przede wszystkim stały kontakt i wymiana informacji, która jest kluczowa dla progresu. To także niezmiernie ważne dla mnie zrozumienie, elastyczność i optymalizacja treningu w zależności od samopoczucia i obciążeń związanych z moją pracą - stresującą, obciążającą fizycznie i często w godzinach nocnych. Dzięki mądrej pracy zaplanowanej przez Trenera na treningach biegowych, siłowych, zalecanej przez niego fizjoterapii i odnowie poprawiam wyniki sportowe będąc zdrową i zachowując radość z biegania na każdym treningu ! Poza techniczną stroną współpraca z Trenerem to także kontakt z całą ekipą #BrzezińskiRunClub - niezwykłymi ludźmi, dla których sport to sposób na życie i z których każdy jest w inny sposób inspirujący i motywujący. Dołącz do nas ! 😜 Kamila
Wojtek Andrzejewski
Wojtek Andrzejewski
7 Czerwiec 2023
Trenuję z Błażejem równe pół roku i bez wątpienia, pod kątem sportowym, jest to dla mnie świetny czas. Trener do każdego podchodzi indywidualnie, nie nastawiając zawodnika jedynie na bicie rekordów (te z czasem przychodzą same), ale także na całościowy, harmonijny rozwój i wzmocnienie organizmu. Co ważne, Błażej jest bardzo doświadczonym praktykiem z solidną, udokumentowaną podstawą teoretyczną - zawierzając komuś takiemu swój czas i zdrowie, wiesz, że trenujesz pod okiem właściwej osoby. Szczerze polecam!
Patryk Karwecki
Patryk Karwecki
7 Czerwiec 2023
Współpraca z Błażejem przebiega wzorowo, treningi są dopasowane do możliwości zawodnika, modyfikowane w zależności od samopoczucia i chęci co nie wprowadza monotonii i pozwala czerpać radość z każdego zrealizowanego treningu. Współpraca nie kończy się tylko na ustawieniu planu treningowego ale uwzględnia też wspólne treningi siłowe, biegowe oraz częste rozmowy, które pozwalają na lepsze poznanie dzięki czemu zawodnik jest w stanie pokonywać swoje dotychczasowe bariery.
Anna Ćwiklińska
Anna Ćwiklińska
7 Czerwiec 2023
Kluczem dobrej współpracy z Trenerem Błażejem jest bieżąca analiza realizacji założeń treningowych oraz samopoczucia w trakcie i po treningu. Dzięki temu plan jest w 100% dostosowany do aktualnych potrzeb i formy zawodnika. Polecam! :)
Klaudia Magdziarz
Klaudia Magdziarz
7 Czerwiec 2023
Współpracuję z Błażejem od początku roku. Opieka jest na najwyższym poziomie, ani razu nie czułam się rzucona na głęboką wodę. Trener wszystko tłumaczy, cierpliwie podchodzi do tematu i angażuje się w milionach procentach w pracę ze swoimi podopiecznymi. Podjęcie współpracy była jedną z najlepszych decyzji! 🙂🏃‍♀️
Rafał Bączkowski
Rafał Bączkowski
7 Czerwiec 2023
Szczerze polecam, pełen profesjonalizm na każdym etapie treningu. Duże doświadczenie, dzięki temu każdy może rozpocząć swoją przygodę sportową pod okiem takiego trenera!:)
Adam Burdanowski
Adam Burdanowski
7 Czerwiec 2023
Błażej do współpracy oprócz olbrzymiej wiedzy i doświadczenia wnosi niesamowite zaangażowanie i zainteresowanie podopiecznym. To olbrzymia wartość dodana. Polecam!
Współpraca

Moi partnerzy